Najpredávanejšie produkty

Information

Zobrazené produkty

Reflexná masáž chodidiel / 45 min. Zväčšiť

Reflexná masáž chodidiel / 45 min.

03.RMCH45

Reflexná masáž nôh resp. chodidiel je jednou z foriem alternatívnej medicíny. Je metóda založená na stimulácii reflexných bodov, ktoré zodpovedajú jednotlivým orgánom v tele. Chodidlo je totiž zmenšený obraz ľudského tela. Stláčaním bodov na chodidle sa povzbudzuje tok životnej energie v tele, ktorá prúdi z rúk a nôh do mozgu.

Cena pre Vás je 23 EUR (29 EUR)

Viac detailov

In stock

25 €

Platby
Platby

Detaily

 Touto metódou sa upravuje funkcia vnútorných orgánov, prekrvenie, uvoľňuje sa bolesť a napätie, čo povzbudzuje orgány k správnej činnosti. Body na oboch chodidlách sú si podobné, avšak s menšími odchýlkami, ktoré spočívajú v tom, že body na každom chodidle zodpovedajú orgánom, ktoré sa nachádzajú na príslušnej strane tela.

Táto reflexná terapia sa už celé tisícročia používa v západnej Ázii, Japonsku a Číne. Pravidelná masáž touto metódou prospieva celému organizmu. Používajú sa pri nej prírodné masážne oleje a reflexné kolíky.

Opis masáže: Masáž je zameraná na prednú plochu nôh od chodidiel po kolená, a tiež na chrbát. Používajú sa pri nej prírodné masážne oleje značky Saloos, prípadne iné, ktoré si zákazník vyberie pred masážou sám.