Najpredávanejšie produkty

Information

Zobrazené produkty

Aroma - olejová masáž / 60 min. Zväčšiť

Aroma - olejová masáž / 60 min.

04.AOM60

Thajská olejová aromaterapeutická masáž je relaxačnou formou thajskej masáže. Ide o sústavu trecích hmatov v kombinácii s akupresúrnymi tlakmi s použitím čisto prírodných olejov. 

Cena pre Vás je 31 EUR (42 EUR)

Viac detailov

In stock

31 €

Platby
Platby

Detaily

Masáž prináša uvoľnenie svalového napätia v celom tele a prijemnú relaxáciu aj vďaka vôni exotických silíc z masážnych olejov.

Pri thajskej aromaterapeutickej masáži sa zákazník pozvoľna dostáva do stavu hlbokého relaxu, v ktorom má jeho organizmus možnosť zregenerovať sa a dosiahnuť harmonickú súhru telesných i duševných pochodov. Táto masáž sa zameriava nielen na prácu so svalovým systémom, ale aj s energiou v meridiánoch a akupresúrnych bodoch. Okrem toho má priaznivé účinky na lymfatický a obehový systém a prispieva k odvádzaniu toxických látok z tela. V kombinácii s celotelovou masážou je thajská aromaterapeutická masáž vynikajúcim prostriedkom na celkovú regeneráciu tela aj duše.

Opis masáže: Na začiatku masáže masérka prechádza tlakom rúk reflexné body na nohách, potom nanesie olej a začne masírovať chodidlá (zadnú plochu), následne pomaly prechádza celé zadné nohy, pokračuje chrbtom a ďalej pracuje s prednou plochou tela – masíruje chodidlá, celé nohy, brucho, prsia, ruky, dlane, hlavu – vlasovú aj tvárovú časť. Zákazníka domasíruje v sede, pričom sa zameriava na chrbtovú časť jeho tela.

Na masírovanie sa používajú prírodné masážne oleje značky Saloos, prípadne inej značky, ktorú si zákazník, oblečený v jednorazovej spodnej bielizni, vyberie pred masážou sám.