Tradičné thajské masáže

Thajská masáž sa vykonáva na podložke na zemi, pričom zákazník má na sebe pohodlné oblečenie (tričko a dlhé nohavice). Táto masáž je založená na znalosti energetických dráh v tele (meridiánov) a ich reflexných bodov. Masérka stláča tieto body palcami, pätou, kolenami, predlaktím či dlaňou a jemne pritom manipuluje s telom zákazníka, čím uvoľňuje...

Thajská masáž sa vykonáva na podložke na zemi, pričom zákazník má na sebe pohodlné oblečenie (tričko a dlhé nohavice). Táto masáž je založená na znalosti energetických dráh v tele (meridiánov) a ich reflexných bodov. Masérka stláča tieto body palcami, pätou, kolenami, predlaktím či dlaňou a jemne pritom manipuluje s telom zákazníka, čím uvoľňuje energiu zablokovanú v jeho meridiánoch a uľavuje mu od napätia a bolesti. Ide o interaktívnu manipuláciu s telom pomocou naťahovania a jemného tlaku, pri ktorej sa využívajú aj prvky akupresúry a jogy. Vzhľadom na veľké množstvo naťahovacích techník sa thajskej masáži hovorí aj „joga pre lenivých“ alebo „joga bez práce“, ale najlepšie ju vystihuje výraz „jogová masáž“.

Opis masáže: Masérka začína masáž masírovaním chodidiel (zadná plocha), potom pomaly prechádza celú dolnú končatinu (tlačí na jednotlivé reflexné body) a napokon pokračuje masážou chrbta. Následne zákazníkovi masíruje prednú plochu tela – chodidlá, celé nohy, ruky, hlavu – vlasovú aj tvárovú časť. Domasíruje ho v sede na žinenke, pričom sa venuje chrbtovej časti jeho tela.

90 minútová masáž je dôkladnejšia než 60 minútová – masérka masíruje jednotlivé časti tela dôslednejšie, prípadne sa viacej venuje problémovým partiám podľa požiadaviek zákazníka.

Viac

Tradičné thajské masáže 6 produkty

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek